KORUNCUK SERTİFİKA VE ÖZEL GÜN BAĞIŞLARI

 

Özel ve mutlu günlerde KORUNCUK sertifikalarından sevdiklerinize, müşterilerinize ya da çalışanlarınıza hediye edebilir ve bu sayede temel ihtiyaçlarının karşılanması bakımından olanakları kısıtlı çocukların haklarını kullanmalarını sağlayarak, onları aile yaşamında ve toplumda kendine güvenli ve aydın bireyler olarak hayata hazırlanmaları için yaptığımız çalışmalara destek olabilirsiniz.

Sertifikalarınızı isterseniz dijital (​e-posta​ yoluyla) isterseniz basılı olarak kargo aracılığı ile talep edebilirsiniz.

Dijital sertifika tercihinizde; bağış tutarı 50 TL'dir. Yaptığınız bağış tutarı sertifikada görünmeyecektir. (Belirtilen tutar, minimum bağış tutarıdır. Dilerseniz bu tutarın üzerinde de bağış yapabilirsiniz.)

*Elektronik sertifikalar bağış yapıldığı anda otomatik olarak alıcıya ve bağışçıya gönderilir. E-sertifikanız e-posta adresinin spam, junk, gereksiz kutusuna düşebilir. Lütfen kontrol ediniz.

Basılı sertifika seçimlerinizde; bağış tutarı 120 TL'dir. Yaptığınız bağış tutarı sertifikada görünmeyecektir. (Belirtilen tutar, minimum bağış tutarıdır. Dilerseniz bu tutarın üzerinde de bağış yapabilirsiniz.)Sertifikanın hazırlanması ve Teslimat süreleri il/ilçe/mahalle/köy bilgilerine göre değişmekle birlikte sertifikalarınız, talebinizin ve bağışınızın bize ulaşmasını müteakiben en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo ücreti yoktur. Gönderiniz yola çıktığında, takip numaranız e-posta adresinize iletilecektir.

**Corona virüse karşı sağlık önlemleri kapsamında KORUNCUK olarak tedbirlerimizi en üst seviyeye çıkartarak, çalışanlarımızın ve tüm vatandaşlarımızın sağlığını korumak amacıyla çalışmalarımızı evlerden sürdürmeye devam ediyoruz. Salgının tehdit durumu ortadan kalkana kadar basılı sertifikalarımızı bir süreliğine gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunarız. Bu süreçte sertifikalarınızı dijital olarak tercih ederek bağışta bulunabilirsiniz. Yaşadığımız zor günleri en kısa zamanda geride bırakmayı umut ederek, anlayışınız için teşekkür ediyoruz, sağlıklı günler dileriz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Kurumsal Sertifika Bağışları için: 0212 685 03 83 / info@koruncuk.org

SERTİFİKA BAĞIŞI İÇİN TIKLAYINIZ