KORUNCUK SERTİFİKA VE ÖZEL GÜN BAĞIŞLARI

 

Özel ve mutlu günlerde KORUNCUK sertifikalarından sevdiklerinize, müşterilerinize ya da çalışanlarınıza hediye edebilir ve bu sayede temel ihtiyaçlarının karşılanması bakımından olanakları kısıtlı çocukların haklarını kullanmalarını sağlayarak, onları aile yaşamında ve toplumda kendine güvenli ve aydın bireyler olarak hayata hazırlanmaları için yaptığımız çalışmalara destek olabilirsiniz.

Sertifikalarınızı isterseniz dijital (​e-posta​ yoluyla) isterseniz basılı olarak kargo aracılığı ile talep edebilirsiniz.

Dijital sertifika tercihinizde; bağış tutarı 100 TL'dir. Yaptığınız bağış tutarı sertifikada görünmeyecektir. (Belirtilen tutar, minimum bağış tutarıdır. Dilerseniz bu tutarın üzerinde de bağış yapabilirsiniz.)

*Elektronik sertifikalar bağış yapıldığı anda otomatik olarak alıcıya ve bağışçıya gönderilir. E-sertifikanız e-posta adresinin spam, junk, gereksiz kutusuna düşebilir. Lütfen kontrol ediniz.

Basılı sertifika seçimlerinizde; bağış tutarı 200 TL'dir. Yaptığınız bağış tutarı sertifikada görünmeyecektir. (Belirtilen tutar, minimum bağış tutarıdır. Dilerseniz bu tutarın üzerinde de bağış yapabilirsiniz.)Sertifikanın hazırlanması ve Teslimat süreleri il/ilçe/mahalle/köy bilgilerine göre değişmekle birlikte sertifikalarınız, talebinizin ve bağışınızın bize ulaşmasını müteakiben en geç 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo ücreti yoktur. Gönderiniz yola çıktığında, takip numaranız e-posta adresinize iletilecektir.

 

Kurumsal Sertifika Bağışları için: 0212 685 03 83 / info@koruncuk.org

SERTİFİKA BAĞIŞI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bağışçılar, bağışı yaptıkları tarihten itibaren 30 gün içinde yapılan bağışın iptal ve iade edilmesini talep edebilirler.


Online bağış hizmet sözleşmesini, iptal ve iade koşullarını okumak için lütfen tıklayınız.

Bağış Taahhütnamesini okumak için lütfen tıklayınız.