Nasıl Destek Olabilirsiniz?

Anasayfa »Nasıl Destek Olabilirsiniz?
Nasıl Destek Olabilirsiniz? Koruncuk Vakfı

Bireysel Destekler
Kurumsal Destekler
Gönüllülük
Yardımseverlik Yarışları
İyilik Dükkanı
Bireysel Destekler

Koruncuk Vakfı olarak geliştirdiğimiz önleyici, koruyucu ve iyileştirici hizmet modelleriyle, temel ihtiyaçları ve eğitime erişimleri risk altındaki çocukları, kendilerini ifade edebilen, haklarının bilincinde bireyler olarak toplum içinde yer almaları konusunda güçlendiriyoruz.

Daha çok çocuğa ulaşmak ve onları hayata hazırlamak için yürüttüğümüz çalışmalara bağışlarınızla destek verebilirsiniz.

Bağış yapmak istiyorum

Kurumsal Destekler

Nakdi Bağış: Koruncukların temel ihtiyaçları ve eğitimleri için tek seferlik veya düzenli bağışta bulunabilir, Dünya Kız Çocukları Günü, 23 Nisan gibi özel günlere yönelik çalışmalara destek verebilir veya El Ver Yuva Olsun projemize «Oda Sponsoru» olabilirsiniz. Detaylı bilgi için

Ayni Bağış: Koruncukköylerde desteklediğimiz çocuklarımızın ihtiyaçlarına kişi ya da kurum olarak ayni yardımda bulunabilirsiniz. Detaylı bilgi için

Konu veya gün odaklı iş birlikleri: Çalışanlarınızın, iş ortaklarınızın, sevdiklerinizin özel günlerini veya kurum içi kutlamalarınızı Koruncuk sertifikaları ile yapabilir, onlara iyilik dükkânı ürünlerinden hediye edebilirsiniz. Detaylı bilgi için

Ürün ve Hizmet İş birlikleri: Kurumunuz tarafından sunulan ürün veya hizmetlerin satışından elde edilecek gelirin belirleyeceğiniz bir kısmını müşterileriniz adına Vakfımıza bağışlayabilir, kız çocuklarının eğitime erişimlerine destek olabilirsiniz. Detaylı bilgi için

Gönüllülük

İster mevcut projelerde ister sahada etkinliklerimizde görev alabilir ve sesimizi daha fazla duyurmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Bize ulaşın

Yardımseverlik Yarışları

Yardımseverlik yarışları, koşu gibi dayanıklılık gerektiren sporlar aracılığı ile sivil toplum kuruluşları için destek toplama/kaynak geliştirme yöntemidir.
 
Her yıl hem Adım Adım* oluşumu ile hem de Türkiye genelinde etki yaratan diğer sportif faaliyetlere katılarak yardımseverlik yarışlarında yerimizi alıyoruz.

Koruncuk Kahramanları 2008’den bu yana çocuklarımız için koşuyor.  Bugüne kadar binlerce kişi Koruncuk Vakfı için koştu ve kendi kampanyasını oluşturarak Koruncuklarımız için bağış topladı.

Yardımseverlik yarışlarında Vakfımızın yanında yer alarak hem çocuklarımızın eğitime erişimlerine destek olabilir hem de çocukların eğitime erişim ve korunma hakkı konularında farkındalık yaratabilirsiniz.

*Adım Adım Oluşumu Nedir?
Adım Adım başta koşu olmak üzere yüzme, bisiklet, dağcılık gibi sporlar aracılığıyla ülkemizin önemli sosyal sorumluluk projelerine kaynak ve tanıtım desteği sağlar. Adım Adım, Mart 2008’de yurtdışında ‘Charity Run’ olarak bilinen kolektif yardımseverlik koşusunu Türkiye’de tanıtmak ve yaygınlaştırmak için kurulmuştur.

https://koruncuk.org/page/iyilik-pesinde-kos