Yazılar

Aralık Ayı Bülteni 2021

Koruncuk Vakfı ve Yemek Sepeti İş Birliği Koruncuk Vakfı yararına Paylaşma Günü’ne özel başlatılan kampanya kapsamında, Yemeksepeti Banabi uygulaması ile Paylaşma Günü kategorisinden verilen her ürün siparişi, iki katı olarak Koruncuk Vakfı’na bağışlandı.

detay

Kasım Ayı Bülteni 2021

AB Projesi – Odak Grup Toplantısı Çıktıları Sivil Toplum Destek Programı III kapsamında yürüttüğümüz “Aileyi Destekleyerek Çocuğu Güçlendiriyoruz” projemizde ilk uzman eğitimimizi gerçekleştirdik...

detay

Kız Çocuklarının Eğitimi İçin "Bir Gün Değil Her Gün" sergisi haberi Habertürk TV'de yer aldı.

Kız çocuklarının eğitime erişimleri için Feyziye Mektepleri Vakfı, Galeri Işık ve Artelen Sanat’ın destekleri ile Koruncuk Vakfı yararına gerçekleştirilen sergimizin haberi Burası Haftasonu programında yer aldı.

detay

Gazete Kupürleri

Gazete Kupürleri

detay

Ulus Olarak Cumhuriyetimizin 98. Yıl Dönümünü Gurur ve Coşkuyla Karşılıyoruz

Cumhuriyetimiz, Atatürk’ün ileri görüşlülüğünün ve zekasının büyük bir eseri, bizi bir arada yaşatan, bizi biz yapan tüm değerlerin karşılığı ve geleceğimizin teminatıdır.

detay

11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü NTV Mesut Yar İle Bugün programı

11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü kapsamında #KızÇocuklarınınEğitimiİçin #BirGünDeğilHerGün sloganıyla kampanyamıza destek veren Mesut Yar İle Bugün programına teşekkür ederiz.

detay

11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü

11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü kapsamında #KızÇocuklarınınEğitimiİçin #BirGünDeğilHerGün sloganıyla Kampanyamıza destek veren 2'inci sayfa programını teşekkür ederiz.

detay

Koruncuk Vakfı, Kız Çocuklarının Eğitime Erişimleri İçin Herkesi Destek Olmaya Çağırıyor

Koruncuk Vakfı olarak, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü öncesinde “Kız çocuklarının eğitimi için #BirGünDeğilHerGün” sloganıyla kız çocuklarının eğitime erişimlerinin önemine dikkat çekiyoruz.

detay

Şevket Sabancı Vizyonuyla İlk Fırsat Programı’nın Bir Parçası Olarak Gençlere Alan Açmaya Devam Ediyoruz

4 yıldır parçası olduğumuz Şevket Sabancı vizyonuyla İlk Fırsat Programı ile ilgili Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emine Sabancı Kamışlı ile Koruncuk Vakfı Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanı Figen Samuray’ın görüşlerine yer verdik.

detay

Koruncuk Vakfı Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanı Av. Dr. Figen Z. Samuray, Para dergisine değerlendirmelerde bulundu

Figen Samuray, çocuklarımızın kesintisiz olarak eğitime devam edebilmeleri için miktarı ne olursa olsun düzenli olarak yapılan bağışların çok önemli olduğunu belirtti.

detay