Yazılar

Koruncuk Vakfı Koruncukköy Özel Öğrenci Yurtları için başvurular başladı

2020-2021 eğitim ve öğretim yılı için başvurular başladı

detay

Bayram Kutlamanız Koruncuklara Destek Olsun

Bu Bayram, alıştığımız bayram kutlamalarından biraz farklı geçeceğe benziyor. Çikolatalarımızı alıp, büyüklerimizin elini öpmeye gidemeyeceğiz belki, kalabalık bayram sofralarında buluşamayacağız da…

detay

Yuvarlanarak Biriksin, Koruncukları Desteklesin

Banka ve kredi kartlarıyla yaptığınız harcamalarınızın küsuratını bir sonraki TL'ye yuvarlayarak aradaki kuruşlar ile eğitim hakkı risk altındaki Koruncukları destekleyebilirsiniz.

detay

Ramazan’da da İyiliğiniz Evlere Ulaşsın

Koruncuk Vakfı olarak çalışanlarımız ve çocuklarımızla yeni düzene uyum sağlamak için yeni çözümler aramaya devam ediyoruz. Bunu yaparken Koruncuklarımızın temel ihtiyaçlarına ve haklarına erişimlerini ön planda tutmak için yapabileceklerimizle ilgili ola

detay

Koruncuk Vakfı Online Satranç Turnuvası

Koruncuk Vakfı olarak düzenlediğimiz Online Satranç Turnuvasi ile çocukları aileleriyle birlikte keyifli zaman geçirmeye davet ediyoruz. Siz de turnuvaya katılıp, ailece en iyi hamlenizi yaparak sürpriz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

detay

Koruncukköy Özel Öğrenci Yurdu Başvuru Formu

Koruncuk Vakfı, Koruncukköyler ile eğitim hakkı risk altında olan çocukların eğitimlerine devam etmelerini sağlıyor.

detay

Çocukların Dünyasıyla, TBMM 100 Yaşında

Koruncuk Vakfı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. yılında, çocukların anlatımlarından oluşacak dijital bir sergi düzenliyor.

detay

Brokoli Çorbası

“Eğer dostluğumuz zaman ve uzaklıkla sınırlıysa o yok demektir. Zaman ve uzaklıkla sınırlı olmayanı yaşıyoruz biz. Uzaklığı yenince hep aynı yerdeyiz. Zamanı yenince hep aynı anın içindeyiz. Böylece her an birlikte olacağımızı düşünmedin mi?”

detay

Koruncukköy Bolluca'daki Tesisimizi, Arnavutköy Devlet Hastanesi Doktor ve Hemşirelerinin Hizmetine Açıyoruz

Koruncukköy Bolluca'daki tesisimizi, Arnavutköy Devlet Hastanesi doktor ve hemşirelerinin hizmetine açıyoruz.

detay

Koruncuk Vakfı'nın Kamuoyuna Duyurusudur

4675 sayılı İnfaz Hakimliği Kanunu'nda değişiklik yasa tasarısı olarak gündeme gelen düzenlemelerle ilgili olarak söz konusu değişikliklerin çocuk cinsel istismarcılarına infaz indirimi veya erken tahliye koşullarını da içerdiği gündeme gelmiştir.

detay