Yazılar

Aralık Ayı Bülteni 2022

Aralık Ayı Bülteni 2022

detay

Koruncuk Vakfı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle “Çocukların Toplumsal Yaşama Katılımlarının Desteklenmesi” forumu gerçekleşti!

Toplum içerisinde çocukların daha fazla rol almalarını sağlamak amacıyla Koruncuk Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Av. Seda Akço moderatörlüğünde hayata geçirilen forum; Koruncuk Vakfı Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanı Av. Dr. Figen Samuray, İBB Kad

detay

“Dijital Sistemler ve Aile Eğitimleri ile Eğitimde Fırsat Eşitliğine” Projesi !

Koruncuk Vakfı, Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Biltes Eğitim Kurumları iş birliğiyle hayata geçirilecek “Dijital Sistemler ve Aile Eğitimleri ile Eğitimde Fırsat Eşitliğine Projesi” protokol imza töreni; Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasi

detay

Kasım Ayı Bülteni 2022

Kasım Ayı Bülteni 2022

detay

Yılbaşı Sepetiniz Koruncuklar İçin İyilikle Dolsun!

Bu yılbaşı sepetiniz iyilikle dolsun, bağışınız Koruncukların temel ihtiyaçlarına destek olsun…

detay

Koruncuk Vakfı’ndan Anıtkabir’e ziyaret!

Koruncuk Vakfı Ailesi, Bolluca ve Urla’daki Koruncuköylerde Desteklenen Koruncuklar ile Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıktı!

detay

Ekim Ayı Bülteni 2022

Ekim Ayı Bülteni 2022

detay

Eylül Ayı Bülteni 2022

Faaliyet Raporumuz Yayınlandı!, Eker I Run’da Adımlar Koruncuklar İçin!, Yeni Eğitim-Öğretim Dönemi Başladı!, Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nda Kampanyalar Sona Erdi, Yepyeni Ürünler İyilik Dükkanında!

detay

Çağdaş sanat duayenlerinin eserlerinden oluşan #HayalimOkul Sergisi gerçekleşti!

#HayalimOkul Sergisi FMV Galeri Işık’ta

detay

Koruncuk Vakfı Tarafından, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’nde Gerçekleştirilen #HayalimOkul Kampanyasına, Büyük Destek!

Kız Çocuklarının Gerçeği, “HAYALLERİ” Olsun!

detay