Yazılar

Elmalı Davası hakkında kamuoyuna duyuru

Bu dava, bugüne kadar değişik biçimlerine maruz kaldığımız çocuk istismarının istismarı niteliğindeki savunu ve medya faaliyetlerinin en vahimidir.

detay

Aileyi Destekleyerek Çocuğu Güçlendiriyoruz

Birleşmiş Milletlerin Çocuk Hakları Sözleşmesi, her çocuğun bir aileye sahip olma ve ailesi ile yaşama hakkı olduğunu belirtiyor. Günümüzde daha çok ülke, çocuk bakım yaklaşımında aile odaklı modelleri benimserken...

detay

Kurban Bayramını Koruncuklarla paylaşın, iyilik çoğalsın!

Yaklaşan Kurban Bayramı’nda, Kesimli Kurban Bağışı yapabilir veya Kurban Bayramı vesilesiyle Koruncukların ihtiyaçları için kullanılmak üzere nakit bağışta bulunabilirsiniz.

detay

Koruncuk Basın Haberleri

Koruncuk Basın Haberleri

detay

Bu Babalar Günü’nde bir değişiklik yapın , Ona bir Koruncuk’un gülüşünü hediye edin.

Bu Babalar Günü'nde ona vereceğiniz anlamlı hediye ile Koruncuklarımızın kesintisiz eğitime erişimlerine destek olabilirsiniz.

detay

Koruncukköy Özel Öğrenci Yurtları 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı başvuruları açıldı.

Koruncuk Vakfı biri İstanbul Bolluca, diğeri İzmir Urla’daki Koruncukköyler’de sosyo-ekonomik nedenlerle eğitime erişimi risk altındaki kız çocuklarını..

detay

Bayramlar, bizi buluşturmak için var!

Ailelerimizden ve sevdiklerimizden uzakta kutlayacağımız bu bayramda, bir çocuğun hayatına iyilikle dokunarak, bayramın birleştiren coşkusunu siz de sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

detay

Onursal Başkanımız Figen Özbek’in Yazısı

TÜRKİYE İNSANİ ÇALIŞMALAR YILLIĞI 2020

detay

Koruncuk Aile Kartı Yola Çıktı!

Pandemi nedeniyle geçici olarak ailesi yanına dönen Koruncuklarımızın iyilik hallerinin devamı için onları ailelerinin yanında destekliyoruz.

detay

Getwell’den -İyilik Yara Bantları- ile Koruncuklara anlamlı destek

İyiliği keşfet mottosuyla iş süreçlerini yöneten Getwell, Koruncuk Vakfı ile önemli bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında Getwell, Koruncukların hayal güçlerinin yansıması çizimlerin yer aldığı İyilik Yara Bantları’nı tasarladı.

detay