Yazılar

Mart Ayı Bülteni 2022

Koruncukköy Özel Kız Öğrenci Yurtları’na 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı için son başvuru tarihi 15 Mayıs 2022...

detay

Şubat Ayı Bülteni 2022

Koruncuk Gönüllümüz Demet Özdemir bu yıl da doğum gününü Koruncuklarımızla paylaştı...

detay

Piller Divan’a, Sütler Çocuklara

Koruncuk Vakfı’nın TAP Derneği ile yürüttüğü atık pil projesi 2022 yılında Divan Restoranları’nın desteği ile devam ediyor. Atık pillerinizi Divan Restoranları’nda yer alan TAP Derneği’ne ait atık pil toplama kutularına bırakarak pilleri...

detay

Ocak Ayı Bülteni 2022

Kesintisiz Eğitim için Düzenli Bağış Koruncuklarımızın eğitime kesintisiz olarak erişimleri için düzenli bağış büyük önem taşıyor. Ortaokul ve liseli Koruncuklarımız için oluşturduğumuz düzenli bağış kampanyasına vereceğiniz destekle, kız çocuklarımızın..

detay

Aralık Ayı Bülteni 2021

Koruncuk Vakfı ve Yemek Sepeti İş Birliği Koruncuk Vakfı yararına Paylaşma Günü’ne özel başlatılan kampanya kapsamında, Yemeksepeti Banabi uygulaması ile Paylaşma Günü kategorisinden verilen her ürün siparişi, iki katı olarak Koruncuk Vakfı’na bağışlandı.

detay

Kasım Ayı Bülteni 2021

AB Projesi – Odak Grup Toplantısı Çıktıları Sivil Toplum Destek Programı III kapsamında yürüttüğümüz “Aileyi Destekleyerek Çocuğu Güçlendiriyoruz” projemizde ilk uzman eğitimimizi gerçekleştirdik...

detay

Kız Çocuklarının Eğitimi İçin "Bir Gün Değil Her Gün" sergisi haberi Habertürk TV'de yer aldı.

Kız çocuklarının eğitime erişimleri için Feyziye Mektepleri Vakfı, Galeri Işık ve Artelen Sanat’ın destekleri ile Koruncuk Vakfı yararına gerçekleştirilen sergimizin haberi Burası Haftasonu programında yer aldı.

detay

Gazete Kupürleri

Gazete Kupürleri

detay

Ulus Olarak Cumhuriyetimizin 98. Yıl Dönümünü Gurur ve Coşkuyla Karşılıyoruz

Cumhuriyetimiz, Atatürk’ün ileri görüşlülüğünün ve zekasının büyük bir eseri, bizi bir arada yaşatan, bizi biz yapan tüm değerlerin karşılığı ve geleceğimizin teminatıdır.

detay

11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü NTV Mesut Yar İle Bugün programı

11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü kapsamında #KızÇocuklarınınEğitimiİçin #BirGünDeğilHerGün sloganıyla kampanyamıza destek veren Mesut Yar İle Bugün programına teşekkür ederiz.

detay