Yazılar

KORUNCUK VAKFI BÜYÜYOR

Koruncuk Vakfı daha çok çocuğa, yüksek kalite ve standartta hizmet sunabilmek için üç etaplı bir büyüme projesini başlattı. Projenin ilk etabında yapımına başlanan Koruncukköy Bolluca Ortaokul Kız Öğrenci Yurdu ile Koruncukköyler’deki toplam kapasite yüz

detay

Artopol Sanat Galerisi Kadınla Yüz-leşme Sergisi ziyarete açıldı!

Kadının gücünü ve varlığını ortaya çıkarma fikrinden beslenen Kadınla Yüz-leşme grup sergisi’ni 8-31 Mart arasında, 42 Maslak Art Space’te bulunan Artopol’de ziyaret edebilirsiniz.

detay

Hayatınıza güç ve anlam katan kadınlara teşekkür etme zamanı!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, tasarımcı Özlem Keskin’in yedi delikli gümüş şans kolyesini hediye ederek, Koruncukların kesintisiz eğitime erişimlerini destekleyebilirsiniz.

detay

Sevgiyi İyilikle Buluşturun!

Sevgililer Günü hediyenizi Koruncuk ürünlerinden seçerek Koruncukların nitelikli ve kesintisiz eğitimlerine destek olabilirsiniz.

detay

Koruncuk Vakfı ve Adalet Bakanlığı

Koruncuk Vakfı ve Adalet Bakanlığı arasında imzalanan ve 12-18 yaşlarında, hükümlü ve tutuklu çocukların eğitim ve yaşam ortamlarının iyileştirilmesini amaçlayan iş birliği protokolü çerçevesinde ilk çalışma toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.

detay

İstanbul Dudullu Organize Sanayi'ye destekleri için teşekkür ederiz

İstanbul Dudullu Organize Sanayi, 2020-2021 eğitim ve öğretim yılına çevrimiçi derslerine uzaktan devam eden Koruncuklarımızın tablet bilgisayar ihtiyacına destek oldu.

detay

Amortiden ne olur demeyin, #AmortiHareketi’ne katılın!

Koruncuk Vakfı olarak öncelikle sağlık dilediğimiz yeni yılı, 2018'den beri her yıl gerçekleştirdiğimiz #AmortiHareketi ile karşılıyoruz.

detay

Aileye Dönüş Psikososyal Destek Modelleme Projesi Tamamlandı

AB Sivil Toplum Diyaloğu 5. Hibe Dönemi programı tarafından desteklenen Aileye Dönüş Psikososyal Destek Modelleme Projesi, Türkiye’de uygulanabilir bir model önerisi sunmayı amaçlıyor.

detay

Bilgilendirme

Üyesi olduğumuz TÜSEV'in açıklamasını paylaşıyoruz.

detay

2019 Faaliyet Raporu Yayımlandı

40. yılımızı doldurduğumuz 2019 yılında yaptığımız çalışmaları anlattığımız 2019 Faaliyet Raporu yayımlandı.

detay