Yazılar

Adımlarınız İyilik İnşa Etsin

İstanbul Maratonu kampanya kayıtları devam ediyor! Koruncuk Kahramanları İstanbul Maratonu’nda da adımlarını Koruncukköy Bolluca’da inşa edilecek kütüphane için atacak.

detay

Taşındık!

Sevgili Koruncuk Dostları, Yönetim ofisimizi, Vakıf merkezimizin bulunduğu Koruncukkoy Bolluca’ya taşıdık. Yeni adresimiz aşağıdaki gibidir.

detay

Uzaktan Eğitimde Koruncukların Yanında Olun

Koruncuk Vakfı olarak, sosyo-ekonomik açıdan eğitime erişimleri risk altındaki çocukların eğitim hayatlarına kesintisiz bir şekilde devam edebilmeleri için çalışıyoruz.

detay

Online Sanat Tarihi Seminerleri ile Koruncuklara Destek

Sanat Tarihçisi Ardacan Özsu ile 1-22 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan online sanat tarihi seminerlerine katılarak Koruncuklarımızın eğitimine destek olabilirsiniz.

detay

Adımlarınız Koruncukların Eğitimini Desteklesin

Eker I Run kampanya kayıtları devam ediyor!

detay

Garanti BBVA'dan Koruncuklara Destek

Garanti BBVA, banka müşterilerinin doğum günlerini STK’lara yaptığı bağışlarla kutluyor. Garanti BBVA, banka müşterilerinin seçtiği STK’ya, müşterisi adına bağışta bulunarak, bu özel günü daha anlamlı hale getiriyor. Bağış yapılan STK’lardan biri olan Kor

detay

Adımların İyilik İnşa Etsin!

İstanbul Yarı Maratonu kampanya kayıtları başladı!

detay

Koruncuklar Okulda, Desteğiniz Yanlarında

Koruncuk Vakfı olarak, 1979 yılından bu yana hakları risk altında olan çocukların karşılaşabileceği olumsuz etkileri en aza indirmek ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulduk. 40 yılı aşkın süredir çocukların yoksulluk ve yoksunluktan zarar görmel

detay

Çocukların Geleceğine Destek Ol!

Eğitim ve temel ihtiyaçlarının karşılanması bakımından olanakları kısıtlı çocuklarımızı desteklemek için KORUNCUK yazıp 4717’ye SMS göndererek siz de çocuklarımızın güvenli bir geleceğe ulaşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

detay

Adımlarınız Koruncukların Eğitimini Desteklesin

Runfire Salt Lake Ultra Trail 2020 kampanya kayıtları başladı!

detay