Yazılar

Getwell’den -İyilik Yara Bantları- ile Koruncuklara anlamlı destek

İyiliği keşfet mottosuyla iş süreçlerini yöneten Getwell, Koruncuk Vakfı ile önemli bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında Getwell, Koruncukların hayal güçlerinin yansıması çizimlerin yer aldığı İyilik Yara Bantları’nı tasarladı.

detay

Tüm Kadınların Anneler Günü’nü kutlarız.

Sevgisi, şefkati ve sabrıyla bizi hayata hazırlayan tüm annelerin ve annelik duygusunu kalbinde taşıyan tüm kadınların Anneler Günü’nü kutlarız.

detay

Koruncuk Vakfı’nın yeni başkanı Figen Samuray oldu

23 Mart’ta yapılan Koruncuk Vakfı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda 2012’den beri vakfın başkanlığını yürüten Av. Figen Özbek, onursal başkan oldu. Vakfın Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanlığına ise Av. Dr. Z. Figen Samuray seçildi.

detay

Çocukla birlikte aileyi de güçlendiriyoruz - Basında Biz

Koruncuk Vakfı olarak çocuklarımızın sevgi ve güven içinde büyüyen, bilime inanan, sanatın değerini bilen, sosyo-kültürel açıdan olumlu ilerlemeler kaydetmiş, üreten, haklarının bilincinde, sorumluluk sahibi ve mutlu bireyler olmaları için çalışıyoruz.

detay

Koruncukköy’lerin kapasitesi artırılıyor - Basında Biz

Koruncuk Vakfı, daha çok çocuğa ulaşabilmek için büyüme projesi başlattı. Vakfın Adalet Bakanlığı ile yaptığı protokol uyarınca da Türkiye’nin farklı yerlerindeki hükümlü ya da tutuklu 40 öğrenciye, aylık eğitim harçlığı veriliyor.

detay

Koruncuk Vakfı 500 çocuğa eğitim ve barınma hizmeti verecek - Basında Biz

Temel ihtiyaçları ve eğitime erişimleri risk altındaki çocuklara 42 yıldır hizmet sunan Koruncuk Vakfı, daha çok çocuğa ulaşmak için üç etaplı bir büyüme projesi başlattı.

detay

Getwell, Koruncuk Vakfı ile önemli bir işbirliğine imza attı - Basında Biz

'İyiliği keşfet' mottosuyla çalışma süreçlerini yöneten Getwell, Koruncuk Vakfı ile iönemli bir iş birliğine imza atarak, 'İyilik Yara Bantları'nı tasarladı.

detay

Koruncuk Vakfı Büyüyor - Basında Biz

Koruncuk Vakfı daha çok çocuğa, yüksek kalite ve standartta hizmet sunabilmek için üç etaplı bir büyüme projesini başlattı.

detay

Ramazanın bereketi Koruncuk'lara ulaşsın!

Koruncukköylerde kesintisiz eğitime devam eden Koruncuklarımızın, beslenme ihtiyaçlarına Ramazan ayı boyunca yapacağınız sofra bağışıyla destek olabilirsiniz.

detay

Koruncuk Vakfı ve Getwell “İyilik Yara Bandı” projesinde bir araya geldi

Koruncuk Vakfı olarak Getwell, iyiliği çoğaltmak üzere “İyilik Yara Bandı” projesinde bir araya geldi.

detay