Yazılar

11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü

11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü kapsamında #KızÇocuklarınınEğitimiİçin #BirGünDeğilHerGün sloganıyla Kampanyamıza destek veren 2'inci sayfa programını teşekkür ederiz.

detay

Koruncuk Vakfı, Kız Çocuklarının Eğitime Erişimleri İçin Herkesi Destek Olmaya Çağırıyor

Koruncuk Vakfı olarak, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü öncesinde “Kız çocuklarının eğitimi için #BirGünDeğilHerGün” sloganıyla kız çocuklarının eğitime erişimlerinin önemine dikkat çekiyoruz.

detay

Şevket Sabancı Vizyonuyla İlk Fırsat Programı’nın Bir Parçası Olarak Gençlere Alan Açmaya Devam Ediyoruz

4 yıldır parçası olduğumuz Şevket Sabancı vizyonuyla İlk Fırsat Programı ile ilgili Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emine Sabancı Kamışlı ile Koruncuk Vakfı Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanı Figen Samuray’ın görüşlerine yer verdik.

detay

Koruncuk Vakfı Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanı Av. Dr. Figen Z. Samuray, Para dergisine değerlendirmelerde bulundu

Figen Samuray, çocuklarımızın kesintisiz olarak eğitime devam edebilmeleri için miktarı ne olursa olsun düzenli olarak yapılan bağışların çok önemli olduğunu belirtti.

detay

Aileyi Destekleyerek Çocuğu Güçlendiriyoruz

Birleşmiş Milletlerin Çocuk Hakları Sözleşmesi, her çocuğun bir aileye sahip olma ve ailesi ile yaşama hakkı olduğunu belirtiyor. Günümüzde daha çok ülke, çocuk bakım yaklaşımında aile odaklı modelleri benimserken...

detay

Koruncuk Basın Haberleri

Koruncuk Basın Haberleri

detay

Bu Babalar Günü’nde bir değişiklik yapın , Ona bir Koruncuk’un gülüşünü hediye edin.

Bu Babalar Günü'nde ona vereceğiniz anlamlı hediye ile Koruncuklarımızın kesintisiz eğitime erişimlerine destek olabilirsiniz.

detay

Bayramlar, bizi buluşturmak için var!

Ailelerimizden ve sevdiklerimizden uzakta kutlayacağımız bu bayramda, bir çocuğun hayatına iyilikle dokunarak, bayramın birleştiren coşkusunu siz de sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

detay

Onursal Başkanımız Figen Özbek’in Yazısı

TÜRKİYE İNSANİ ÇALIŞMALAR YILLIĞI 2020

detay

Koruncuk Aile Kartı Yola Çıktı!

Pandemi nedeniyle geçici olarak ailesi yanına dönen Koruncuklarımızın iyilik hallerinin devamı için onları ailelerinin yanında destekliyoruz.

detay