Koruncukköy Urla Ön Başvurular Başlamıştır!Vakfımız, Ortaokul ve Lise seviyesindeki kız öğrencilerine hizmet verecek olan Koruncukköy Urla’yı hizmete açmış ve ön başvuru kabullerine başlamıştır.

Başvuru Koşulları:

  1. T.C. Vatandaşı olmak,
  2. Ortaokul bölümü için en az 2018-2019 Eğitim Öğretim sezonu sonunda İlkokuldan mezun olabilecek durumda olmak ya da Ortaokul ara sınıf öğrencisi olmak,
  3. Ortaöğretim bölümü için en az 2018-2019 Eğitim Öğretim sezonu sonunda Ortaokuldan mezun olabilecek durumda olmak ya da Lise ara sınıf öğrencisi olmak,
  4. Başvuru sahibinin Coğrafi, Ekonomik ve Sosyal nedenlere yönelik belgelenebilir gerekçesi olması,
  5. Başvuru sahibinin, koşullarının Koruncuk Vakfı tarafından değerlendirilmeye açık olması.

Saha Çalışması ve Değerlendirme

Meslek elemanlarından oluşan Koruncuk Vakfı Öğrenci Değerlendirme Saha Ekibi, ön başvuruların incelenmesini takiben, uygun adaylarla yüz yüze mülakat aşamaları gerçekleştirecektir.

Mülakatlar sonunda hazırlanan raporlar Değerlendirme Komitesi’ne sunularak kesin kayıt adayları kontenjana göre belirlenecektir.

Başvuru Şekli:

Ön Başvuru Formunun işlenerek ya da formda yer alan bilgileri içeren verilerin Posta, Elektronik Posta ya da Faks yolu ile Vakfımıza ulaştırılması gerekmektedir.

Başvuru Adresi:

Adres: Koruncuk Vakfı / Altan Erbulak Sokak Hoşkalın Apt. 6/5 Kat:2 Mecidiyeköy / İstanbul

Faks: 0 212 267 05 04  

E-posta: ogrencibasvuru@koruncuk.org / info@koruncuk.org

KoruncukKöy Urla'da Eğitim Hakkı Edinen Çocuklara Neler Sağlanacaktır? 

Çocukların eğitimlerine ve temel yaşamlarına dair her türlü ihtiyaçları, Koruncuk Vakfı tarafından sağlanacaktır. Kurumun tanıtımı ve çocuklara sunulacak olan hizmetler, Koruncukköy Urla tanıtım dosyasında yer almaktadır.

Koruncukköy Urla Ön Başvuru Formu

Koruncukköy Urla Tanıtım